Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Головні акціонери Apple вимагають дослідити залежність дітей від айфонів

Основні аукціонери компанії Apple Inc. — Jana Partners LLC та California State Teachers’ Retirement System — написали відкритого листа до організації з вимогою дослідити залежність дітей від айфонів. Про це повідомило видання Bloomberg.

У вищезгаданому листі наголосили на потребі створення шляхів обмеження використання дітьми гаджетів Apple, адже це негативно впливає на їхнє здоров’я.

Оскільки айфони стають звичним у вжитку предметом, молодь не вважає це проблемою. Проте уряди країн почали боротьбу проти залежності.

Наприклад, Франція заборонила користуватися телефонами у початкових та середніх школах. У той час як компанія Apple пропонує запровадити батьківський контроль, який матиме назву «Запитати дозвіл на покупку». Для того, щоб підлітки та дошкільнята могли придбати якусь річ, їхні батьки мають підтвердити цю дію. Подібні обмеження також можуть бути розміщені на доступ до деяких додатків, вмісту та використання певних даних.

На підтвердження своїх побоювань, акціонери навели статистику:

67% з опитаних 2300 американських вчителів наголосили, що чимало школярів відволікають гаджети під час занять, що 27% 8-класників, які просиджують більшість свого часу у соцмережах, схильні до депресії;

згідно з дослідженням Каліфорнійського університету, що у Лос-Анджелесі, діти, які провели 5 днів у таборі на свіжому повітрі з забороною використання гаджетів, показали кращі результати під час проходження тестів на емпатію;

опитування Американської психологічної асоціації показало, що для 48% батьків постійно сперечаються з дітьми через кількість часу, яку ті можуть присвятити своїм гаджетам;

50% підлітків, за їх словами, залежні від своїх телефонів і 78% перевіряють нові повідомлення щогодини.

Поки представники Apple відмовилися коментувати таке звернення.


Джерело: galinfo.com.ua 12 сiчня 2018


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   гаджети

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children