Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Головні акціонери Apple вимагають дослідити залежність дітей від айфонів

Основні аукціонери компанії Apple Inc. — Jana Partners LLC та California State Teachers’ Retirement System — написали відкритого листа до організації з вимогою дослідити залежність дітей від айфонів. Про це повідомило видання Bloomberg.

У вищезгаданому листі наголосили на потребі створення шляхів обмеження використання дітьми гаджетів Apple, адже це негативно впливає на їхнє здоров’я.

Оскільки айфони стають звичним у вжитку предметом, молодь не вважає це проблемою. Проте уряди країн почали боротьбу проти залежності.

Наприклад, Франція заборонила користуватися телефонами у початкових та середніх школах. У той час як компанія Apple пропонує запровадити батьківський контроль, який матиме назву «Запитати дозвіл на покупку». Для того, щоб підлітки та дошкільнята могли придбати якусь річ, їхні батьки мають підтвердити цю дію. Подібні обмеження також можуть бути розміщені на доступ до деяких додатків, вмісту та використання певних даних.

На підтвердження своїх побоювань, акціонери навели статистику:

67% з опитаних 2300 американських вчителів наголосили, що чимало школярів відволікають гаджети під час занять, що 27% 8-класників, які просиджують більшість свого часу у соцмережах, схильні до депресії;

згідно з дослідженням Каліфорнійського університету, що у Лос-Анджелесі, діти, які провели 5 днів у таборі на свіжому повітрі з забороною використання гаджетів, показали кращі результати під час проходження тестів на емпатію;

опитування Американської психологічної асоціації показало, що для 48% батьків постійно сперечаються з дітьми через кількість часу, яку ті можуть присвятити своїм гаджетам;

50% підлітків, за їх словами, залежні від своїх телефонів і 78% перевіряють нові повідомлення щогодини.

Поки представники Apple відмовилися коментувати таке звернення.


Джерело: galinfo.com.ua 12 сiчня 2018


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   гаджети

НАШІ ПРОЕКТИ

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children