На головну Мапа сайту Контакти

Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

Рівні права і можливості Захист прав дітей Мережа


Страница не найдена

Извините, страница не найдена.


Всi видання

  • Гендерний моніторинг парламентських виборів 2014 року. Аналітичний звіт

    Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг парламентських виборів 2014 року» розкриває гендерну складову позачергових виборів до Верховної Ради України 2014 року, а саме гендерний компонент передвиборчих програм партій та гендерну специфіку їх списків, медіакомпонент виборчої кампанії 2014 року, гендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.


  • Звіт про стан доступу дитини до правосуддя

    Звіт підготовлено фахівцями White&Case LLP у лютому 2014 року з поправками та коментарями експертів CRIN – Міжнародної мережі з прав дитини. Його варто використовувати в навчально-просвітницьких цілях, а представлену інформацію слід використовувати виключно у якості довідника. CRIN бере на себе повну відповідальність за будь-які неточності чи помилкові дані, представлені у звіті.

  • Звіт про доступність правосуддя для дітей

    Звіт про доступність правосуддя для дітей підготовлений в навчально-просвітницьких цілях фахівцями White&Case LLP у лютому 2014 року з поправками та коментарями експертів CRIN – Міжнародної мережі з прав дитини. Представлену інформацію слід використовувати виключно у якості довідника. Переклад українською мовою зроблений Жіночим консорціумом України в рамках Програми захист прав дитини, що підтримується Save the Children International.

© 2009 - 2011 Жіночий консорціум України. Всi права захищенi
Яндекс.Метрика