Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Ігротека для підлітків Хмелівської громади Сумщини

 Настільні ігри – це чудовий інструмент, що допомагає провести підліткам спільний час не лише весело, а  й корисно. Психологи кажуть, вони добре сприяють взаємодії, спілкуванню, а ще – розвивають мислення, уяву, логіку, тренують пам’ять. Тож якщо підлітки збираються разом – це чудовий спосіб відволікти їх від ґаджетів і зайняти чимось розвивальним.

Наша команда обрала чи не найпопулярніші настільні ігри, коли поїхала до Хмелівської територіальної громади на Сумщині. Ми дізналися, що своєї бібліотеки настільних ігор вони не мають, тож у такий спосіб вирішили ще й зацікавити ними громаду. Захід мав назву «Корпоративні настільні ігри як інструмент взаємодії та розвитку», провели його в рамках проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють».

Спочатку підліткам запропонували «Діксіт», ця гра розвиває фантазію і навички перетворювати думки на слова, а ще допомагає покращити асоціативне мислення. З опису може здатися, що все складно, важко, проте на ділі грати в неї цікаво, що й засвідчили підлітки. Бо ж гра забезпечує правильний азарт, вибудовування тактики. І без перебільшення – нестримний потік фантазії.

Далі була гра «Кодові імена», в якій капітани кожної з двох команд вигадують підказки членам своєї команди, що вказують на секретних агентів, чиї картки з кодовими іменами лежать на столі. Завдання команди - правильно відгадати підказку капітана. Оскільки кожному хотілося побути в ролі капітана і не один раз, то загалом провели 8 батлів. Наша команда переконалася, що не дарма ця гра отримала стільки нагород, вона справді захоплює підлітків, ніхто вже не думав про телефон, усі цілковито були захоплені нею. Відволікалися лише на перекус – сік, чай, печиво – це дозволяло поповнювати запас енергії перед новим батлом. Зрештою всі зосталися задоволеними, сповненими і натхненними.

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.

У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 10 липня 2024


ТегиУкраїна,   громада,   ігротека

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.