Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підтримка соціально-економічної реінтеграції жінок: відбувся триденний тренінг від команди Жіночого консорціуму України

 Через російську агресію чимало українців зіткнулися з проблемою пошуку роботи. І в умовах постійних обстрілів, невизначеності, в якій нині ми всі живемо, це стає ще додатковим стресом. Для того, щоб допомогти жінкам, які постраждали внаслідок війни, підготуватися до майбутньої розмови з працедавцем, команда Жіночого консорціуму України провела триденний тренінг «Працевлаштування та розвиток комунікаційних навичок».

Під час третього – завершального дня, серед іншого, виконали практичну вправу «Як я можу переконати роботодавця взяти мене на роботу?». Розглянули, які запитання є некоректними, чому важливим є активне слухання, як можна спонукати до відвертості, а ще говорили про нерозуміння та провокації.

Тренерка Алли Ворон-Заключнова заохочувала учасниць до активної роботи у групах, ставила відкриті запитання, спонукаючи слухачок до продуктивної взаємодії. Слухачки працювали в групах, потім озвучували свої міркування, доповнювали одна одну, розповідали власні історії пошуку роботи і до яких запитань свого часу не були готовими.

Завдяки вправі «Як «правильно» відповісти на питання роботодавця» розглянули можливі варіанти відповідей на деякі питання роботодавців під час співбесіди. А під час виконання вправи «Підлаштування» слухачки дізналися, як бути переконливим на співбесіді, щоб зрештою отримати роботу.

Ми вдячні учасницям тренінгу за активну залученість у роботу, за те, що ділилися своїм досвідом, дискутували, творчо підходили до завдань, ставили запитання і висловлювали зацікавленість темою. Це свідчить про їхню наполегливість, про те, що жінки не опускають рук, а намагаються шукати шляхів, як досягти мети. І, сподіваємося, цей тренінг буде корисним для них і стане в пригоді під час майбутніх співбесід.

Нагадаємо, що проєкт «Своєчасна та відповідна підтримка і допомога населенню, яке постраждало від війни» Жіночий консорціум України реалізує у Чернігівській та Київській областях, а також у місті Києві. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни зіткнулися ВПО, місцеві жителі та громади, грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддалених громад, соціально-економічну підтримку жінок, які втратили малий бізнес.


Джерело: Жіночий консорціум України 20 листопада 2023


Тегижінки,   тренінг,   Україна,   допомога,   Жінки,   Допомога

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.