Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Історія відновлення кінно-спортивного клубу в Чернігові

Чернігівчанка Ганна Сідляренко за освітою юристка і тривалий час працювала у сфері юриспруденції. А ще захоплювалася кіньми та верховою їздою. Поступово улюблено хобі перетворилось на власну справу і у 2018 році Ганна заснувала у Чернігові кінно-спортивний клуб «Гармонія».

Справа успішно розвивалась, адже верхова їзда – це не тільки красиво, а й дуже корисно! Вона зміцнює м'язи спини, ніг і преса, сприяє розвитку координації. А спілкування з кіньми і догляд за ними, які є невід`ємною частиною верхової їзди, сприяють емоційному розвантаженню та зниженню стресу.

Наша героїня не тільки була власницею бізнесу. Вона працювала інструктором з верхової їзди, вчила дітей і доросли, проводила пізнавальні екскурсії стайнею. Одним словом робила усе, щоб передати свою любов до коней іншим людям.
Увесь цей красивий, гармонійний світ зруйнувала велика війна.

У березні 2022 року у стайню влучив снаряд і її охопила пожежа. Приміщенні повністю згоріло разом з обладнанням, амуніцією і кормами. Коней вдалось швидко випустити назовні, але евакуація була неможлива - місто було в облозі і постійно обстрілювалося. Тоді 10 коней загинули від поранень. Інші розбіглися, згодом їх вдалось зібрати.

Уже у 2023 році Ганна заходилася відновлювати бізнес. Придбала нове приміщення, де розташувались врятовані коні і нові тварини.

У 2025 році жінка долучилась до грантової школи Sea-Wee, де після успішного навчання отримала грантові кошти за які придбала амуніцію для коней, необхідну для уроків та прогулянок.

Нове життя кінно-спортивного клубу «Гармонія» - це сучасна і комфортна стайня, манеж для тренувань взимку, учні які уже завойовують призові місця на всеукраїнських змаганнях. І це ще одна ілюстрація стійкості та відродження українців!
Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.


Джерело: Жіночий консорціум України 08 липня 2025


Тегижінки в бізнесі,   бізнес-школа Sea-Wee

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.