Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти Киргизстану не захищені від насильства та сексуальної експлуатації

Багато дітей в Киргизстані не захищені від насильства, сексуальної експлуатації та жорстокого поводження. А сім'ї, що знаходяться в уразливому становищі, не отримують адекватної соціально-психологічної підтримки. Такий висновок після двотижневого візиту в країну зробила Спецдоповідач ООН з питань торгівлі дітьми, дитячої проституції та порнографії Нажад Маалла М'жид.

Вона зазначила, що за прихованого характеру подібних злочинів, неможливо оцінити справжні масштаби торгівлі дітьми та сексуальної експлуатації малолітніх.

У числі факторів, що сприяють цим явищам, експерт ООН назвала бідність, сімейні проблеми, включаючи пияцтво і домашнє насильство, ранні шлюби, дитяча праця та викрадення наречених. В особливо вразливому становищі також перебувають діти мігрантів, які працюють за кордоном.

Пані М'жид глибоко тривожить масова корупція і безкарність, що супроводжують злочини проти малолітніх. Вона закликала правоохоронні органи вжити ефективних заходів щодо притягнення до відповідальності винних, забезпечуючи при цьому безпеку їх жертв на всіх етапах процесу.

Спецдоповідач відзначила низку позитивних кроків уряду щодо реформи системи захисту дітей і закликала докладати зусиль для зміцнення сімей і уникати приміщення дітей до держустанов.

Доповідь про результати візиту пані М'жид представить Раді ООН з прав людини в березні 2014 року.
 


Джерело: Радио ООН 29 квiтня 2013


Тегинасильство щодо дітей,   Киргизстан

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми