
ГО «Гендерна рада» за підтримки «Жіночого Консорціуму України» надала внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на Хмельниччині, гуманітарні набори.
Автор: Жіночий консорціум України
ГО «Гендерна рада» за підтримки «Жіночого Консорціуму України» надала внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на Хмельниччині, гуманітарні набори.

26 березня 2026 р.
У громадах, де реалізується проєкт «Підтримка участі громадськості у зміцненні безпеки та психологічного здоров'я жінок у громадах, що постраждали від війни», жінки отримують можливість не лише долати наслідки травматичного досвіду війни, а й ставати ініціаторками змін. Цей проєкт реалізується ЖКУ за технічної підтримки ООН Жінки та фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

23 березня 2026 р.
Повномасштабна війна в Україні значно посилила соціальні проблеми в громадах України, зокрема й проблему гендерно зумовленого насильства. Постійний стрес, нестабільне фінансове становище та обмежений доступ до підтримки формують середовище, у якому зростає вразливість жінок та дівчат до психологічного, економічного й фізичного насильства. У невеликих громадах такі випадки нерідко залишаються непоміченими через страх осуду, стигматизацію та недостатню поінформованість про доступні сервіси допомоги й механізми захисту.

8 березня 2026 р.
Навть якщо в Україні скасують святкування 8 березня, цей день все одно залишиться Міжнародним днем боротьби за права жінок!