Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

«Не вдавай, що не бачиш». В Україні розпочалася компанія з протидії булінгу в школах

Вирішити проблему шкільного насильства можливо лише шляхом широкого інформування та залучення суспільства – переконані організатори дослідницько-просвітницького проекту з профілактики та протидії булінгу «Стоп шкільний терор».

Проект триває вже більше року. За цей час базі Українського інституту досліження екстремізму проведене перше в Україні аналітичне дослідження з вивчення проблеми булінгу. Підготовлені пропозиції законодавчих змін та проект національної програми з профілактики та протидії булінгу.

Наразі, в Національному культурно-мистецькому комплексі «Мистецький Арсенал», експерти презентували наступний етап компанії - медійний. У його межах запущено соціальну рекламу в столиці, реалізовані просвітницькі проекти з протидії булінгу, відкрито соціальну фотовиставку в «Київському палаці дітей та юнацтва», запущено акцію «Візьми закладку – дізнайся про булінг» у мережі книжкових магазинів «Буква», підготовлено фотопроект з відомим людьми, зірками та спортсменами «Моя історія булінгу», авторства фотографа Костянтина Ревуцького.
Проект «Стоп шкільний терор» реалізовано Українським інститутом дослідження екстремізму. Партнерами виступили: Уповноважений Президента України з прав дитини, Ювенальна Поліція України, UNICEF та «Мистецький Арсенал».

«Не вдавай, що не бачиш», - під таким девізом проходить проект «Стоп шкільний терор».

Його мета допомогти дорослим побудувати міст між ними та дітьми, звернути увагу держави не необхідність законодавчого врегулювання проблеми булінгу та дати конкретні рекомендації батькам, вчителям та самим дітям.

Наступним етапом компанії стане проведення майстер-класів від психологів та зірок-учасників проекту в травні в торговельному центрі «Епіцентр» на пр. Степана Бандери, 11-а. Батьки дізнаються к вберегти дитину від знущань в школі, а діти навчяться протистояти хуліганам та отримають поради від зіркових тренерів. Своїми секретами протидії шкільним знущанням поділяться зіркові учасники проекту.


Джерело: Главком 27 квiтня 2018


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.