
Стоматолога з Рівного, яку звинувачували у побитті дітей під час лікування, позбавили ліцензії. Про це повідомляє УНН за інформацією Рівненської обласної прокуратури.
Автор: УНН
Стоматолога з Рівного, яку звинувачували у побитті дітей під час лікування, позбавили ліцензії. Про це повідомляє УНН за інформацією Рівненської обласної прокуратури.
Зокрема, за словами правоохоронців, під час розслідування їм вдалося отримати інформацію, що лікарка порушила стандарти медичної допомоги. Міністерство охорони здоров'я провело дві позапланові перевірки дантистки і зрештою анулювало її ліцензію.
У Рівненському міському суді триває розгляд кримінального провадження.
“За ініціативою прокуратури Міністерством охорони здоров’я України проведено позапланову перевірку додержання ліцензіатом ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, у тому числі дотримання стандартів медичної допомоги (медичних стандартів), уніфікованих клінічних протоколів”, - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, у лютому цього року, прокуратура повідомила про підозру рівненському стоматологу, яка била дітей. Повідомлялося щонайменше про трьох постраждалих дітей від літа 2020 року.
У березні справу щодо рівненської стоматолога, яку підозрюють у побитті дітей, скерували до суду.
У Національній поліції нагадали, що із першою заявою, 9 лютого, про завдані тілесні ушкодження 5-річній доньці під час візиту до стоматолога в Рівному до поліції звернулася 36-річна жителька Костополя. Так, у малолітньої виявили тілесні ушкодження у вигляді осаднення передньої поверхні шиї, крововиливи на передніх поверхнях лівого і правого плечей в середніх третинах, які відповідно до висновку експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень.
Крім того, впродовж подальших трьох днів до поліції надійшло ще три звернення від батьків щодо побоїв та тілесних ушкоджень, спричинених дитячою лікаркою під час лікування зубів, що мало місце кілька місяців тому за першим місцем роботи — приватною клінікою по вулиці Пушкіна.

19 червня 2026 р.
В рамках Проекту «Посилення громадянського суспільства у захисті прав дітей», який ГО "Жіночий консорціум України" реалізує у співпраці та за підтримки Save the Children Ukraine оголошує конкурс на залучення тренера/тренерки з підготовки та проведення навчання з прав дитини.

18 червня 2026 р.
Війна, тривоги, розлука з близькими, невизначеність майбутнього... Через війну українські родини п`ятий рік живуть у стані хронічного стресу. У таких умовах навіть найміцніші стосунки проходять через випробування. Втома накопичується, емоції виходять з-під контролю, а звичайні побутові ситуації іноді переростають у конфлікти та болючі слова.

17 червня 2026 р.
Днями наш «Простір резильєнтності» відсвяткував своє триріччя! 🥳 Три роки підтримки, тепла, спільних перемог та, та найголовніше – створення спільноти, де кожен відчуває себе «своїм»! 🫶