
Співбесіда – це завжди непроста зустріч для того, хто шукає роботу. Особливо в наш час, коли для чималої кількості українців шукати роботу треба разом із пошуком оселі, школи для дитини, а ще разом із тим призвичаюватися до нових умов. Стрес посилюється в рази, адже не завжди можна знайти роботу за фахом, доводиться переконати роботодавця, що готова чи готовий навчатися, маєш усі необхідні вміння, навички, особистісні риси.
Автор: Жіночий консорціум України
Співбесіда – це завжди непроста зустріч для того, хто шукає роботу. Особливо в наш час, коли для чималої кількості українців шукати роботу треба разом із пошуком оселі, школи для дитини, а ще разом із тим призвичаюватися до нових умов. Стрес посилюється в рази, адже не завжди можна знайти роботу за фахом, доводиться переконати роботодавця, що готова чи готовий навчатися, маєш усі необхідні вміння, навички, особистісні риси. Не менш важливим є й правильно написане резюме, бо це візитівка шукача роботи. Щоб бути готовим до найнеочікуваніших запитань і триматися так, щоб таки отримати омріяне місце роботи, команда проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей» провела в Чернігові дводенний тренінг із м’яких комунікативних навичок у рамках бізнес-школи SEA WEE.

2 червня 2026 р.
Коли навколо так багато тривог, найціннішим стає простір, де можна просто видихнути й відчути, що ти не одна. Для багатьох жінок у громадах Київщини та Чернігівщини, які пережили жахи війни, евакуацію та втрати, психологічна підтримка в межах проєкту «Підтримка участі громадськості у зміцненні безпеки та психологічного здоров'я жінок у громадах, що постраждали від війни» став саме таким безпечним прихистком.

29 травня 2026 р.
Повномасштабна війна Росії в Україні принесла в українські громади не лише руйнування та втрати, а й глибокі психологічні травми. Особливо гостро це відчувають жінки у невеликих селах і віддалених громадах, де доступ до підтримки обмежений, а пережитий досвід часто залишається непроговореним. Щоб підтримати цих жінок і громади Жіночий консорціум України реалізував проєкт «Підтримка участі громадськості у зміцненні безпеки та психологічного здоров'я жінок у громадах, що постраждали від війни» у Киїнській, Киселівській, Крутівській та Поліській громадах Київської й Чернігівської областей.

27 травня 2026 р.
Під час війни гендерно зумовлене насильство (ГЗН) в Україні не зникло. Навпаки, ризики для жінок значно зросли. Однак офіційна статистика не відображає реальних масштабів проблеми. Саме цей парадокс став одним із ключових висновків Моніторингу реалізації прав жінок у воєнний час (2022–2025 рр.).