
Послуги вищої освіти в Україні у вересні подорожчали на 12,6%. Про це повідомила Державна служба статистики, передає УНН.
Автор: УНН
Послуги вищої освіти в Україні у вересні подорожчали на 12,6%. Про це повідомила Державна служба статистики, передає УНН.
За даними Держстату, послуги освіти подорожчали на 9,9%, а саме: вищої – на 12,6%, середньої – на 11,6%.
Зростання цін на послуги освіти у річному вимірі (вересень 2019 року до вересня 2018 року) склало 13,3%.
Нагадаємо, у Міністерстві освіти та науки (МОН) України планують фінансувати університети в залежності від якості їх роботи.

29 червня 2026 р.
З 24 по 26 червня у Львові відбулася зустріч партнерських організацій міжнародної організації ERIKS Development в Україні. Захід об’єднав представників українських організацій-партнерів, регіонального офісу ERIKS та колег із головного офісу для спільного навчання, обміну досвідом і пошуку рішень на виклики, з якими сьогодні працює громадський сектор.

24 червня 2026 р.
Нещодавно ми провели завершальні заняття курсу резильєнтності для двох груп в одній із громад Чернігівщини.✨ 🌈

24 червня 2026 р.
В рамках Проєкту «Посилення громадянського суспільства у захисті прав дітей», який ГО "Жіночий консорціум України" реалізує у співпраці та за підтримки Save the Children Ukraine шукає експерта(ку)-методолога(иню) для розробки практичного посібника щодо підтримки етичної участі дітей у процесах прийняття рішень.