Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підписано меморандум про співробітництво з ГО 8 областей України

 «Жіночий Консорціум України» підписав меморандум про співробітництво з підсилення потенціалу та розбудови діяльності організацій щодо запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство з громадськими організаціями 8 регіонів України.

 

Ідеться про ГО Київської, Житомирської, Чернігівської, Сумської, Львівської, Чернівецької, Одеської та Запорізької областей. Підписання меморандуму відбулося в рамках проєкту «Розбудова потенціалу жіночих організацій для запобігання та захисту жінок та дівчат від гендерного зумовленого насильства» за підтримки Міжнародного медичного корпусу та фінансування USAID.
 
Серед 20 організацій, із якими підписано меморандум, - обласні, районні, сільські та ті, що представляють ОТГ.
 
Метою цього меморандуму також є збільшення кількості організацій, які надають послуги щодо запобігання та захисту жінок і дівчат, які постраждали від гендерно зумовленого насильства; підвищення ефективності громадських організацій у здійсненні діяльності із запобігання та реагування на ГЗН, у наданні послуг для жінок і дівчат, зокрема постраждалих від ГЗН; покращення рівня співпраці, взаємодії громадських організацій у сфері надання послуг жінкам та дівчатам; просування прав жінок і дівчат в Україні, забезпечення їхніх потреб.
 
У межах проєкту для тих організацій, які лише починають свою діяльність, будуть проведені 5 дводенних тренінгів із запобігання гендерно зумовленого насильства.
 
Крім того, організаціям надаватиметься менторська підтримка з розробки механізмів і діяльності в напрямку запобігання гендерно зумовленого насильства. Ідеться про наставницьку допомогу, менторські консультації із залученням послуг фахівців/фахівчинь (зокрема, юристів, фінансистів та ін.); менторські практики із залученням послуг фахівців/фахівчинь (зокрема, моніторингу, оргрозвитку тощо).


Джерело: Жіночий Консорціум України 29 листопада 2022


Тегидопомога,   меморандум,   співробітництво

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".