Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Sony звинувачують у гендерній дискримінації

Колишня аналітикиня із ІТ-безпеки Sony PlayStation Емма Майо подала позов зі звинуваченнями у гендерній дискримінації проти компанії в Каліфорнії. Про це повідомляє американский новинний портал Axios.

У позові йдеться про неправомірне звільнення після розмови про “дискримінацію жінок” у ігровому гіганті, зазначає Axios .

“Sony дискримінує жінок і тих, хто ідентифікує себе як жінки, під час виплати компенсацій і просування по службі”, — наполягає у своєму позові Майо. За її словами, у компанії домінують чоловіки.

Колишня працівниця стверджує, що менеджер компанії підвищував по службі чоловіків, а її ігнорував. Після того, як вона поскаржилась на гендерну упередженість, жінку звільнили, каже позивачка.

У своєму позові Майо зазначає: Sony каже, що її звільнили через закриття внутрішнього відділу, однак вона не була у цьому відділі.

Нині компанії, що займаються відеоіграми, перебувають у фокусі пильної уваги громадськості, пише Axios. Суспільство занепокоєне ставленням до жінок у галузі, де довгий час домінували чоловіки.

Колишня співробітниця позивається до Sony на тлі гучних державних і федеральних судових позовів проти виробника «Call of Duty» Activision через ймовірні сексуальні провини та гендерну нерівність в оплаті праці.


Джерело: suspilne.media 25 листопада 2021


Тегигендерна нерівність,   права жінок,   гендерна дискримінація

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".