Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні вдвічі збільшилася кількість заяв про домашнє насильство

У 2021 році із заявою про домашнє насильство до поліції звернулося на 56% більше громадян, ніж роком раніше. У цьому є й позитивний момент – про такі випадки перестали замовчувати.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

«Складено на 10% більше адмінпротоколів, винесено на 19% більше термінових заборонних розпоряджень щодо кривдників, на 11% збільшилася кількість тих, хто перебуває на обліку кривдників», — повідомила заступник голови МВС Катерина Павличенко.

«Громадяни, незалежно від статі, віку, соціального статусу тощо, визнають домашнє насильство проблемою і не бояться заявити про нього», – додали в МВС.

Раніше в Міністерстві цифрової трансформації України створили робочу групу по боротьбі із сексуальною експлуатацією та насильством над дітьми в інтернеті. Відомство прагне захистити права дітей у цифровому просторі.


Джерело: ua.news 14 сiчня 2022


Тегинасильство щодо жінок,   насильство щодо дітей,   насильство усім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".