Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Що таке громадський аудит соціальних послуг і для чого він потрібен

 Війна змінила все наше життя. Однак, ми вперто і мужньо йдемо до перемоги – герої на фронтах, а ми – працюємо разом в тилу. І усі ми прагнемо, щоб життя наше було нормальним, все функціонувало і працювало як належить, пропри всі потуги ворога зламати Україну. МИ ЖИВЕМО!

Щоб правильно тримати стрій в тилу, Жіночий консорціум України за підтримки Міжнародного комітету порятунку IRC-ECHO розпочинає два проєкти: «Підтримка приймаючих громад, ВПО та тих, хто повернувся, у Центральній та Східній Україні для відновлення та зміцнення їх резільєнтності» та «Програма реагування на надзвичайні ситуації в Україні».

Резильєнтність (тобто стресостійкість) – це здатність людини впоратися зі складними життєвими подіями та відновлюватися після труднощів чи стресу. Це те, що дає психологічну силу втриматися проти викликів, які неминуче трапляються з нами. Іншими словами – це здатність тримати стрій!

Проєкт реалізується у Сумській, Чернігівській, Житомирській, Полтавській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Одеській та Київській областях.

В проєкті почався громадський аудит якості гуманітарних, соціальних послуг та рівня задоволеності бенефіціарів отриманими  послугами. Під час громадського аудиту буде з`ясовано наскільки налагоджено життя переселенців у цих регіонах, чи мають вони вільний доступ до державних та громадських послуг, які проблеми у них виникають, чи достатньо скоординовані у цих питаннях громадські організації та влада. Надалі буде проведено декілька тренінгів, підготовлено короткі змістовні інформаційні довідки. А також, в результаті громадського аудиту якості послуг будуть запропоновані рекомендації щодо якомога найкращого врахування потреб громадян та відповідання на звернення населення.

Наприклад, як отримувати довідки у ЦНАПах, як вирішити житлове питання, куди скаржитися у випадках домашнього насильства, і т.д. Тобто як організувати життя у складних умовах військового конфлікту.

Попереду багато роботи і вона не проста, бо пов`язана з бюрократичними процедурами щодо реалізації проекту. Але ми усі націлені на перемогу і ми обов`язково переможемо! Все буде Україна!!!


Джерело: Жіночий консорціум України 24 сiчня 2023


ТегиУкраїна,   допомога,   аудит,   громада

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".