Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Батькам дали поради щодо дитячої кібергігієни

До Дня захисту дітей кіберполіція нагадала про правила дитячої безпеки в інтернеті.

Про це повідомляє Національна поліція.

"До Міжнародного дня захисту дітей кіберполіція нагадує про основні правила кібергігієни та дає поради батькам, як убезпечити своїх чад від дій кіберзловмисників. Інтернет – це неосяжний простір для роботи, навчання і розваг людей різного віку. Однак ризик постраждати від злочину в мережі не менший, ніж у реальному житті", - ідеться у повідомленні.

Дітям завжди слід пам’ятати: інформацію, яка потрапила в Інтернет, дуже складно, а часом і взагалі неможливо видалити, наголосили в поліції.

"Тому перш ніж опублікувати допис у соціальній мережі, коментар на форумі або залишити повідомлення на сайті, варто користуватися “правилом білборду” - уявити, що ця інформація знаходиться на великому білборді неподалік школи, і подумати, чи комфортно, що її всі бачитимуть", - радять кіберполіцейські.

Особисті дані потрібно тримати в секреті. Особливо це стосується адреси, номера мобільного телефона, банківських даних батьків. До нових знайомств в Інтернеті варто ставитися обережно, адже зловмисники можуть видавати себе за привітних однолітків та втиратися у довіру, переслідуючи власні інтереси.

Батькам не варто забороняти дітям заводити власні акаунти у соцмережах. Натомість потрібно сформувати тактику поведінки у віртуальному просторі.

"Навчайте дітей не повідомляти стороннім особисті дані, не пересилати у месенджерах фото документів, а в разі, якщо хтось запитує в них таку інформацію, навчіть повідомляти про це вам. Пояснюйте дітям про небезпеку створення інтимних фотографій. Розкажіть про шахраїв в Інтернеті. Варто навчити дітей розумно ставитися до повідомлень про надання допомоги – фінансової чи фізичної", - наголошують у Нацполіції.

Також у поліції радять навчити дітей не переходити за сумнівними гіперпосиланнями, адже за ними може ховатися фішинговий, шахрайський сайт або вірус.

У відомстві нагадали, що понад місяць тому хлопчик загубився і всю ніч блукав лісами та полями поблизу свого села. До його пошуків були залучені всі сили та засоби поліції Київщини, спецпризначенці, нацгвардійці.


Джерело: УКРІНФОРМ 02 червня 2021


Тегиправа дитини,   безпека в інтернеті,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.