Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Буллінг в українських школах і вузах: куди звертатися, якщо керівництво і поліція не реагують

У Координаційний центр з надання правового захисту радять батькам і дітям звертатися до них, якщо, в разі буллінгу, на відповідну заяву ніхто не відреагував належним чином.

Більш детальна інформація та вказівки розміщені на сайті Центру.

У разі, якщо ці дії не призвели до бажаного результату, Координаційний центр може надати правову допомогу будь-яким способом - як онлайн, так і офлайн.

Зокрема її можуть надати:

  • в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
  • в Telegram-боті;
  • в Viber-чаті;
  • в мобільному додатку "Безоплатна правова підтримка";
  • в мобільному додатку "Твоє право";
  • по зверненням за Єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги - 08002013103.

Якщо акт буллінгу призвів до того, що дитина потребує психологічної підтримки, то її можна отримати звернувшись за телефоном 044116111. Це номер Національної дитячої "гарячої лінії" для дітей і батьків з питань захисту прав дітей.


Джерело: Апостроф 26 жовтня 2021


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми