Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Японці облаштували дитсадок на радіоактивній території

Фотографії незвичайних японських ясел-садків від проектної фірми HIBINOSEKKEI сколихнули соціальні мережі.

Про них розповів користувач Facebook Саєнко Ігор, виклавши відповідні світлини.

"Цей проект запустили, як сприяння в справі реконструкції будівлі ясел, що зруйновав Великий Східний землетрус Японії 11 березня 2011. Діти були змушені жити в збірних будинках UNICEF від дитячого фонду ООН, який надав підтримку жертвам землетрусу. В рамках цих субсидій об'єкт був відновлений", - ідеться в повідомленні.

Ділянка будівництва розташована в місті Iwaki, в південно-східній частині префектури Fukushima майже в 30 кілометрах від атомної станції Fukushima Daiichi, на якій стався вибух, у зоні з регульованим доступом.

Цей район постраждав від землетрусу і є найближчим до входу в нормативну зону АЕС. Він також дав притулок більш ніж 30 тисячам осіб, переселеним з постраждалих міст, селищ і сіл. Це збільшило населення регіону на 10% .

Діти не можуть гратися на вулиці, оскільки рівень радіації досі тримається на високому рівні. Через зменшення фізичної активності і вправ зростає дитяче ожиріння.

Рівень радіації зовні і неможливість грати на повітрі підсилює психічний стрес, з наслідками якого стикається все більше батьків і вихователів.

"Ми хотіли вирішити ці проблеми, створивши таке середовище, щоб діти змогли грати повноцінно в приміщенні, так само як і на вулиці. А вихователі були в змозі легко спостерігати за ними", - розповідають проектувальники.

Архітектори розробили довгий і широкий коридор, де можна бігати щодуху. В ньому встановили пісочницю і басейн, де можна гратися, не турбуючись про дозу опромінення.

Тож вихователі спостерігають за щасливими дітьми, які бігають взад-вперед, і це також допомагає вирішити проблеми відсутності фізичних навантажень і стресу.
 


Джерело: znaj.ua 08 червня 2015


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   Японія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми