Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Каліфорнія першою у США вимагатиме від магазинів створити секції з гендерно-нейтральними іграшками

Каліфорнія стала першим штатом у США, яка ухвалила закон, що вимагає від великих роздрібних магазинів мати секції гендерно-нейтральних іграшок.

Закон вже підписав губернатор штату Гевін Ньюсома, повідомляє The Los Angeles Times.

Документ запрацює у 2024 році. Він встановлює, що роздрібні магазини з більш як 500 співробітниками повинні продавати деякі іграшки та товари для догляду за дітьми за межами секцій, спеціально позначених за ознакою статі.

Закон продовжує поступовий перехід у роздрібній торгівлі від реклами дитячих товарів відповідно до традиційних гендерних стереотипів, каже член законодавчих зборів штату Еван Лоу, який є автором документу.

«Частково це потрібно для того, щоб переконатися, що якщо ви дівчинка, то ви зможете знайти поліцейську машину, пожежну машину, таблицю Менделєєва або динозавра. І так само, якщо ви хлопчик, якщо ви більш артистичні та хочете грати з блискітками, чому б і ні?» — сказав Лоу.

Він зазначає, що створити законопроєкт його надихнула дочка одного з його співробітників, коли запитала, чому їй довелося піти в секцію для хлопчиків, щоб знайти певні іграшки.


Джерело: hromadske.ua 11 жовтня 2021


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   гендерно-нейтральні іграшки

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.