Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Розслідування BBC: На популярній у дітей ігровій платформі Roblox відбуваються секс-вечірки

На дитячій ігровій платформі Roblox журналісти BBC News знайшли матеріали відвертого змісту, нацистську атрибутику та елементи БДСМ. Зараз Roblox одна з найпопулярніших у світі дитячих ігор, в неї грають дві третини всіх дітей США у віці від 9 до 12 років за даними самої компанії.

Roblox дозволяє користувачам створювати ігри та грати в них разом. Це спосіб спілкування у реальному часі з іншими людьми у цифровому світі. По суті це прототип метавсесвіту: гравці можуть створювати ігри, використовуючи інструменти розробника, які надає платформа. На відміну від традиційніших ігор, тут контент створюється користувачами. Це дуже успішна бізнес-модель, але вона також має свої проблеми, зазначає видання.

Так, у грі часто з’являються ігрові кімнати, які називаються кондомініумами. Такі простори створюються гравцями, де вони можуть говорити на будь-які теми, зокрема про секс, а їх ігрові аватари можуть ним займатися.

Так, в одній із таких кімнат журналісти BBC News знайшли групу людей, яка зібралася навколо пари, що займається віртуальним сексом, голого чоловіка, на якому був лише нашийник і якого жінка в бандажному костюмі вела на повідку, та аватар, одягнений у нацистську форму.

Відповідно до правил Roblox, все це заборонено і гравці за це активно баняться, проте кондомініуми постійно з’являються. Часто їх виявляють та видаляють менш ніж за годину.

“Ми знаємо, що є дуже невелика частина користувачів, які навмисно намагаються порушити правила”, — говорить представник компанії. На цей час для виявлення таких кімнат вживаються автоматизовані системи, також ручний пошук.

“Ми проводимо перевірку безпеки кожного зображення, відео- та аудіофайлу, завантаженого в Roblox, використовуючи комбінацію людського та машинного виявлення”, — додають представники Roblox.

Також у компанії розповіли BBC, що вони розробили інструменти “батьківського контролю”, які можуть бути використані для обмеження того, з ким діти взаємодіють та до яких подій вони можуть отримати доступ. Це з тим, що у кондомініумах можуть бути як діти, так і дорослі люди, які ховаються за ігровими аватарами.

Компанія також наголошує, що знайти такі кондомініуми досить непросто, їх потрібно цілеспрямовано шукати, а натрапити на них випадково практично неможливо.


Джерело: investory.news 17 лютого 2022


Тегиправа дитини,   безпека в інтернеті,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.