Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Школи самі визначатимуть тривалість канікул - МОН

Відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту", дати та тривалість канікул протягом навчального року визначають педагогічні ради закладів освіти.

Про це йдеться у відповіді Міністерства освіти й науки на запит Укрінформу.

"Відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України "Про повну загальну середню освіту", структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти в межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом, та з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей, особливостей регіону тощо. Тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менш як 30 календарних днів", - йдеться у відповіді міністерства.

Читайте також: У Києві не переноситимуть шкільні канікули

У МОН нагадали, що у зв’язку з рішенням Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, відповідним листом до обласних, Київської міської державної адміністрації рекомендували закладам загальної середньої освіти оголосити з 18 жовтня 2021 року канікули.

Також у МОН закликали місцеву владу та освітян вжити всі можливі невідкладні заходи, спрямовані на збереження здоров’я дітей та працівників закладів освіти.

Міністерство охорони здоров'я рекомендувало Міністерству освіти і науки у зв'язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 та погіршенням епідситуації в країні оголосити в школах осінні канікули з 18 жовтня. Водночас у Київській міській державній адміністрації повідомили, що в усіх столичних школах діти підуть на осінні канікули за графіком – з 25 жовтня.


Джерело: УКРІНФОРМ 15 жовтня 2021


Тегиправа дитини,   освіта,   канікули,   карантин,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.