Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Соціальні мережі породжують комплекси

Невдоволення власним тілом - одна з найсерйозніших проблем молоді. Дівчатка-підлітки проводять дуже багато часу в соціальних мережах, що не тільки дозволяє їм спілкуватися з друзями, а й негативно позначається на їх самооцінці.

Тривожність з приводу зайвої ваги пов`язана з розладами харчової поведінки - такими, як анорексія і булімія. В рамках проекту, присвяченого вивченню впливу інтернету на дівчат, вчені з Австралії опитали 1100 користувачок Інтернетом, щоб з`ясувати, як пристрасть до соціальних мереж позначається на їхньому самосприйнятті.
 
В результаті виявилося, що в середньому школярки 8-9 класу присвячують сайтам типу Facebook півгодини в день і мають близько 215 віртуальних друзів. Також, понад 40% з них зізналися, що невдоволені своєю зовнішністю і вагою, причому дівчата, які проводили більше часу, слухаючи музику, борознячи простори інтернету і крутячись перед дзеркалом, були найбільш критичні до своїх фізичних даних і частіше впадали в депресію щодо цього . Для порівняння, підлітки, які присвячували свій час домашнім завданням, мали вищу самооцінку і рідше сумували з приводу свого зовнішнього вигляду.
 
На думку дослідників, хоча зазвичай у розвитку негативного самосприйняття у підлітків звинувачують рекламу і глянцеві журнали, інтернет надає на зарозумілість дівчат не менший вплив. "Ті ж стереотипи про те, як має виглядати тіло жінки, які ми зустрічаємо в журналах і по телевізору, присутні і в соціальних мережах. В інтернеті ми постійно натрапляємо на рекламу продуктів для поліпшення зовнішнього вигляду і зниження ваги, і ці товари націлені на молодих дівчат ", - відзначають автори роботи.

 


Джерело: УНІАН 27 лютого 2012


ТегиІнтернет-залежність,   підлітки,   соціальні мережі,   комплекси

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми