Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У МОЗ заявили, що відсоток хворих на COVID-19 дітей не збільшився

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявляє, що відсоток дітей, хворих на COVID-19, не збільшився, у порівнянні з хвилею коронавірусу навесні.

Про це він сказав у інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Зараз у нас за кількістю, здається, ніби відбувається зростання. Можна побачити, що діти хворіють, і в статистику потрапляють діти. І в школах ми бачимо, що діти хворіють. Але якщо подивимося у відсотковому відношенні до всіх людей, які захворіли, то побачимо, що в нас – діапазон 7-10%. Як було навесні, так і зараз. Тобто суттєвого зсуву захворюваності саме в дитячий вік, від 0 до 18, в Україні не зареєстровано", - зазначив міністр.

Відповідаючи на питання, чи бачить він потребу вакцинувати дітей, Ляшко заявив, що бачить потребу вакцинувати, як мінімум, 70% дорослого населення, оскільки в реанімаціях сьогодні переважно люди похилого віку, люди старші за 60 років. "Якщо ми подивимося картину летальності, то побачимо, що 80% летальних випадків – серед людей 60+. Тому це для нас пріоритетна група. І ми направляємо всі зусилля, щоб вакцинувати саме людей похилого віку, 60+, але при цьому вакцинуємо усіх – від 18-ти до 60-ти", - наголосив він.

Міністр підкреслив, що для людей віком 60+ навіть відкрили пункти щеплення в кабінетах Укрпошти, оскільки люди пенсійного віку найчастіше відвідують ці установи, і таким чином послугу наближають до них.

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 7 873 769 людей, з них отримали одну дозу – 7 873 767, повністю імунізовані та отримали дві дози – 6 433 791 особа (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 14 307 558 щеплень.

97% госпіталізованих із COVID-19 у вересні - невакциновані.


Джерело: УКРІНФОРМ 18 жовтня 2021


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   здоров’я дітей,   коронавірус

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми