Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Рівному студенти-сироти не вміють розпоряджатися грошима

Черга на житло в пільговому порядку, отримання одноразової допомоги після досягнення повноліття та пенсії по втраті годувальника. Такі питання найбільше цікавлять студентів-сиріт рівненських вузів.

Як розповіла директор міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Людмила Талт, у Рівному на обліку центру перебувають 290 студентів-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Спеціально для цієї категорії людей працює центр спілкування. Також для таких студентів постійно організовують зустрічі, під час яких вони можуть дізнатися відповіді на питання, що їх найбільше хвилюють.

– На таких зустрічах ми з’ясовуємо, що в місті порушують права студентів-сиріт, зокрема порядок надання місця в гуртожитку. Часто виникають проблеми і з квартирним питанням, у відносинах з опікунами, з володінням і користуванням своїм заробітком. Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, як показує практика, не вміють розпоряджатися своїми коштами. Особливо це стосується випускників шкіл-інтернатів. Трапляється навіть, що їхні кошти забирають інші особи, – розповідає Людмила Талт. – Найбільше до нас звертаються із проблемами матеріального забезпечення і отримання різних видів соціальної допомоги та виплат, що мають отримувати сироти згідно із законодавством.
 


Джерело: Рівне 11 жовтня 2013


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   діти-сироти,   гроші

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".