Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Вакцинація дітей від COVID-19: у МОЗ заявили, що розробляються документи

Міністерство охорони здоров'я України попередньо планує почати вакцинацію від коронавірусу дітей і вже займається необхідними документами. Пакет щодо імунізації неповнолітніх вже розроблений, але попереду інші етапи підготовки.

Про це повідомив начальник головного управління Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів у Києві Олег Рубан, виступаючи в ефірі «України 24».

Згідно зі словами чиновника, впроваджувати такі заходи – це компетенція виключно МОЗ.

Станом на 17 жовтня, за словами Рубана, в Україні є документи про вакцинацію як повнолітніх, так і осіб від 14 років.

«Розробляються документи щодо дітей-підлітків. Але це буде пізніше, тому що триває період оформлення документів – саме цей контингент необхідно вже сьогодні вакцинувати», – заявив голова Держпродпотребслужби столиці.

При цьому, орієнтовної дати, коли в уряді завершать усі етапи робіт над документами, Рубан не озвучив.

«Документи щодо вакцинації 14+ уже підготовлені Міністерством охорони здоров'я», – додав він.


Джерело: Рубрика 18 жовтня 2021


Тегиправа дитини,   щеплення,   вакцинація,   захист прав дитини,   здоров’я дітей

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".