Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Кличко іде на рекорд. У списку УДАРу 16 відсотків - жінки

Партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» оприлюднила список своїх кандидатів у народні депутати у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на чергових парламентських виборах 28 жовтня 2012 року.

У першій п'ятірці списку - дві жінки - Марія Матіос (2) та Оксана Продан (4). Ще два жіночі прізвища у другій п'ятірці - Ірина Геращенко (6) та Наталія Агафон (8).

Загалом у списку із 225 прізвищ - 36 - жінки. Таким чином список УДАРу на сьогодні найбільш "гендерно виважений". І хоча там не має обіцяної Віталієм Кличком "третини", все ж жінок у списку УДАРу багато. Жінки-кандидатки більш-менш рівно розташовані по списку.

 


Джерело: WCU 02 серпня 2012


Тегигендерна рівність,   жінки у владі,   гендерна нерівність,   квотування,   жінки на виборах

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми