Підтримуючи заборону абортів, "Свобода" наслідує тоталітарні режими - Піховшек

Положення про заборону абортів, що міститься в програмі ВО "Свобода", дає підстави порівнювати її з практиками Сталіна і Гітлера.
Про це написав політичний аналітик В’ячеслав Піховшек у своєму блозі на сайті Корреспондент.net.
"Порівняння "Свободи" з практиками Сталіна і Гітлера напрошується само собою. Як і всіма тоталітарними структурами, "Свободою" рухає якась надшляхетна мета, надцінна ідея. У випадку Сталіна - нові солдати потрібні для перемоги світового соціалізму. У випадку Гітлера - нові солдати потрібні для тріумфу арійської раси і завоювання "життєвого простору" для неї... У випадку "Свободи" - українська нація ніби "постгеноцидна", а тому будь-які засоби для збільшення дітородіння є хорошими, навіть якщо вони порушують природні права жінок", - зазначає блогер.
Піховшек наводить положення діючої, зареєстрованої Мін'юстом України програми ВО "Свобода", яким передбачено "заборонити переривання вагітності, крім випадків, зумовлених медичними показаннями і доведених у судовому порядку фактів згвалтування", а також "прирівняти в кримінальному законодавстві незаконне здійснення абортів до замаху на вбивство".
Він пише, що аналогічний підхід був закладений у радянському кримінальному кодексі часів Сталіна - там було встановлене кримінальне покарання за переривання вагітності. Схожа ситуація була і в Третьому Рейху, де в 1934-1939 роках відбулося понад шість тисяч судових процесів, пов'язаних з абортами.
Аналітик зазначає, що сучасний світ давно прийшов до ліберальної точки зору: переривання вагітності є невід'ємним правом жінки, її особистою, приватною справою. Це передбачено в переліку прав, що гарантуються конституціями багатьох країн.
Посилаючись на світову статистику, блогер доводить, що заборона абортів не приводить ні до зниження кількості абортів, ні до підвищення народжуваності.
"Точно так можна передбачити, що антидемократичні ініціативи "Свободи", які порушують права жінок, так само нічого не дадуть",- пише Піховшек.
Джерело: УКРІНФОРМ 16 листопада 2012
Додати коментар Коментарi (0)