Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Суботня зустріч для підлітків від 12 до 15 років

 Дорогі батьки, колеги та освітяни!

Раз на місяць суботами ми збираємось з підлітками в нашому невеличкому клубі.
Цього разу в рамках акції “16 днів проти насильства” говоримо, що таке насильство і як йому запобігти, особливо коли ти дитина.
Якщо вашим дітям 12-15 років — тоді це до нас.
На підлітків в нашому клубі чекають:
- нові знайомства з однолітками;
- можливість знайти однодумців;
- дискутувати, якщо думки розходяться без насильства і глузувань;
- говорити про важливе та про те, що турбує;
- відстоювати свої ідеї;
- грати й творити..
і все це зі смаколиками за філіжанкою чаю.
Чекаємо:
Коли? 10 грудня 13:00-15:00
Де? м. Київ, вул. Дарвіна 8/55 (найближча станція м. Льва Толстого)
Форма реєстрації на захід: forms.gle/qgXyBMwu7PKc7NHi6 
Наші зустрічі відбуваються завдяки проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють», який реалізується ГО «Жіночий консорціум України» у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція).

Джерело: Жіночий Консорціум України 08 грудня 2022


Тегипідлітки,   діти,   права дитини,   Діти,   обговорення,   зустріч,   офлайн

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми