
Учасники зможуть відпрацювати чіткий алгоритм дій, який дорослий може застосувати в перші 15-30 хвилин після емоційного вибуху для відновлення контакту з дитиною та сформують путівник «Фраз-помічників» для відновлення безпеки в родині.
Автор: Жіночий консорціум України
Джерело: https://wcu-network.org.ua/
До уваги матерів, татів, опікунок/-ів та партнерів ГО «Жіночий консорціум України»!
ГО ЖКУ продовжує серію онлайн тренінгів у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III», який впроваджується у співпраці та за підтримки ЕРІКС Development Partner та RadioAid (Швеція).
Тема чергової зустрічі: «Відновлення після бурі: як повернути дитині відчуття безпеки та поваги до її прав після емоційних криз».
Мета: надати знання та відпрацювати чіткі алгоритми відновлення психологічної безпеки сімейного середовища після емоційних зривів крізь призму поваги до гідності дитини та захисту її базових прав на нетравматичний розвиток.
Коли: 17 червня 2026 р.
Місце проведення: онлайн (посилання на тренінг буде надіслано всім зареєстрованим учасницям /-кам)
Основні питання для обговорення:
1.Емоційний зрив як дестабілізація правового поля дитини: емоційна криза в родині як тимчасове порушення права дитини на безпечне, передбачуване середовище, вільне від психічного тиску
2. Концепція "Rupture and Repair" (Розрив та відновлення). Чому просити вибачення у дитини – це не втрата батьківського авторитету чи слабкість, а формування її особистісної стійкості, довіри до світу та здорових кордонів.
3. Алгоритм «4 кроки до примирення». Покроковий протокол виходу з кризи: від визнання помилки до відновлення безпеки.
Учасники зможуть відпрацювати чіткий алгоритм дій, який дорослий може застосувати в перші 15-30 хвилин після емоційного вибуху для відновлення контакту з дитиною та сформують путівник «Фраз-помічників» для відновлення безпеки в родині.
Спікерка: Тетяна Пашко, психологиня-психотерапевтка, кандидатка наук з багаторічним практичним досвідом.
До участі запрошуємо матерів, татів, опікунок /-ів дітей, а також партнерів, фахівців напрямку соціо-психологічної підтримки та всіх зацікавлених осіб.
Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму:
https://forms.gle/mn5C6YmyM3B5KPkA6

9 червня 2026 р.
Війна, стрес, навчання, майбутнє… Іноді здається, що на голову валиться забагато всього? 🤪 Давай шукати вихід разом! 😏

8 червня 2026 р.
У Сумському хабі проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» завершилась реалізація ініціативи дітей, залучених в активності хабу. Їхня ідея «Особливий подарунок своїми руками» була надзвичайно теплою та доброю, і складалась з кількох етапів.

4 червня 2026 р.
Сьогодні ми згадуємо дітей, чиї голоси назавжди забрала війна. 707 дитячих життів обірвала російська агресія. Пам’ятаємо кожну дитину. І не пробачимо.