
Кошти, сплачені за пробне ЗНО у закладах освіти, повертатимуть учасникам тестування з 1 липня. Про це у Facebook повідомляє Міністерство освіти та науки.
Автор: УКРІНФОРМ
Кошти, сплачені за пробне ЗНО у закладах освіти, повертатимуть учасникам тестування з 1 липня.
Про це у Facebook повідомляє Міністерство освіти та науки.
"МОН передасть банку інформацію від регіональних центрів оцінювання якості освіти щодо всіх учасників, які зареєструвалися з 3 по 24 січня 2020 року для проходження пробного ЗНО 2020 та сплатили кошти за участь у ньому. Передбачається, що повернення коштів розпочнеться 1 липня і триватиме до 1 грудня 2020 року", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО буде витрачено 52 млн 450 тис. грн з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.
Раніше т.в.о. міністра освіти та науки Любомира Мандзій заявила, що кошти учасникам скасованого пробного ЗНО будуть повертати через ПриватБанк.
Як повідомляв Укрінформ, пробне ЗНО, заплановане на 15 та 17 червня, було скасоване Кабміном через ситуацію з коронавірусом. Утім, його можна було пройти онлайн.

19 червня 2026 р.
В рамках Проекту «Посилення громадянського суспільства у захисті прав дітей», який ГО "Жіночий консорціум України" реалізує у співпраці та за підтримки Save the Children Ukraine оголошує конкурс на залучення тренера/тренерки з підготовки та проведення навчання з прав дитини.

18 червня 2026 р.
Війна, тривоги, розлука з близькими, невизначеність майбутнього... Через війну українські родини п`ятий рік живуть у стані хронічного стресу. У таких умовах навіть найміцніші стосунки проходять через випробування. Втома накопичується, емоції виходять з-під контролю, а звичайні побутові ситуації іноді переростають у конфлікти та болючі слова.

17 червня 2026 р.
Днями наш «Простір резильєнтності» відсвяткував своє триріччя! 🥳 Три роки підтримки, тепла, спільних перемог та, та найголовніше – створення спільноти, де кожен відчуває себе «своїм»! 🫶