Громадська організація «Спілка інвалідів з дитинства «Передзвін», що об’єднує дітей і молодь з обмеженими фізичними і розумовими можливостями, їхніх батьків та друзів, провела цими вихідними благодійний ярмарок-виставку «Великодній Передзвін».
Автор: ОГО
Громадська організація «Спілка інвалідів з дитинства «Передзвін», що об’єднує дітей і молодь з обмеженими фізичними і розумовими можливостями, їхніх батьків та друзів, провела цими вихідними благодійний ярмарок-виставку «Великодній Передзвін».
Як проінформували в громадській організації, на виставці були продемонстровані роботи вихованців творчої майстерні «Передзвін», які хворіють на дитячий церебральний параліч, мають затримку психічного розвитку, розумову відсталість та синдром Дауна.Долучились до благодійної акції й міський голова Рівного Володимир Хомко та його заступниця з гуманітарних питань Галина Кульчинська. Керівники міста придбали для себе чимало сувенірів, в т.ч. й намальовані дітьми картини для домашньої колекції, повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.
Пожертви, які були зібрані на ярмарку, підуть на розвиток творчої майстерні Центру соціальної та психологічної реабілітації для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями «Передзвін».
Нагадаємо, нещодавно центру «Передзвін» з міського бюджету було виділено кошти в сумі 32 тисячі гривень для придбання дороговартісної поліграфічної техніки для сучасної поліграфічної студії.
Сама ідея зі створенням поліграфічної студії не нова, а швидше запозичена. Працівники Центру сьогодні намагаються втілити в життя досвід львівських колег з реабілітаційного центру "Джерело". Поліграфічна студія функціонуватиме не лише як дозвілєвий гурток, вона є одним із напрямків реабілітаційної роботи з неповносправними дітьми.

23 липня 2026 р.
Чому одна дитина постійно ображається, що брата чи сестру люблять більше? Чи справді все потрібно ділити порівну? І як реагувати на дитячі сварки так, щоб вони не перетворювалися на довічну образу? Саме про це говорили учасники онлайн тренінгу «Сіблінгові війни у кризові часи: як збалансувати дитячу конкуренцію та захистити право кожної дитини на батьківський ресурс», який у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» провела психотерапевтка Тетяна Пашко.

23 липня 2026 р.
Літня школа «Лабораторія впливу "Child Rights Makers"», що діє у межах проєкту «Зміцнення громадянського суспільства для забезпечення прав дітей», триває. І кожен день тут наповнений новими знайомствами, відкриттями, дискусіями та спільною роботою. Вони малюють, сперичаються, працююють в командах, говорять про права дітей, булінг, власний досвід і майбутні зміни.

22 липня 2026 р.
Вісім команд із різних регіонів України, десятки дітей, педагоги й ментори зібралися на Літній школі «Лабораторія впливу "Child Rights Makers"», щоб зробити перший крок до великої спільної справи – дослідження того, як в Україні реалізуються права дитини.