Голова спілки воїнів АТО Івано-Франківської області Роман Парцей на засіданні координаційного комітету зауважив, що не усі діти учасників АТО мають змогу пройти оздоровлення влітку.
Автор: Вікна
Голова спілки воїнів АТО Івано-Франківської області Роман Парцей на засіданні координаційного комітету зауважив, що не усі діти учасників АТО мають змогу пройти оздоровлення влітку.
«Є приклад — путівки на Латвію. Дали 30 штук. Їде 3 дорослих і 27 дітей. Добре, але у результаті 10 дітей учасників АТО, а решта не відомо хто», — зауважує Роман Парцей.
За словами волонтера Наталі Сербин, доцільно було б скласти спільні списки дітей на усі можливі місця оздоровлення. І таку пропозицію волонтери вже давно подавали владі, однак поки що реальних кроків немає, інформують “Вікна” з посиланням на ”Фіртку”.
«Таких ситуацій буде ще десятки. Не можна так, щоб одні діти поїхали два рази, а хтось жодного. Я просила, щоб зробити спільну програму, списки, щоб була вся інформація. Ми дали пропозиції як це можна розробити, щоб не було розголошення інформації, яку не можна розголошувати. Є чітке завдання – оздоровити всіх дітей, а ви нас не чуєте. Хтось розказуватиме про Латвію, хтось про Польщу. Чому це не об’єднати», — зауважила волонтер Наталя Сербин.

20 липня 2026 р.
Уявіть школу, де дорослі вчаться слухати дітей. А діти – не просто говорити про свої права, а досліджувати, ставити незручні запитання й шукати рішення, які можуть змінити їхні громади. Саме така ідея закладена у Літню школу «Лабораторія впливу "Child Rights Makers"», яка стартувала сьогодні у межах проєкту «Зміцнення громадянського суспільства для забезпечення прав дітей».

19 липня 2026 р.
Так склалося, що робота у Вишгороді можлива лише в неділю, і дуже часто саме цю ніч припадають масовані обстріли. Але щоразу, попри втому, тривогу й недосип, наші колеги залишаються готовими підтримувати тих, хто зараз найбільше потребує допомоги.

16 липня 2026 р.
Команда Київського хабу проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» продовжує зустрічі батьківського клубу, створюючи безпечний простір, де жінки можуть не лише отримати нові знання, а й знайти підтримку, якої так часто бракує у щоденному житті.