
На розгляд депутатів облради пропонується внесення змін до Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2012-2017 роки. Охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – розшириться.
Автор: Закарпаття онлайн
На розгляд депутатів облради пропонується внесення змін до Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2012-2017 роки. Охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – розшириться.
Мета Програми – створення до 2017 року умов для реалізації державної політики щодо забезпечення державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.
У реалізації зазначеного рішення беруть участь представники служби у справах дітей облдержадміністрації, Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді, департаменту фінансів ОДА.
Проект рішення погоджений керівниками зазначених структур без зауважень.
У ході виконання Програми передбачається здійснення перевірок служб у справах дітей райдержадміністрацій, міськвиконкомів, надання методичної допомоги стосовно соціально-правового захисту дітей у т.ч. вжиття вичерпних заходів щодо влаштування дітей (за умови втрати батьківського піклування) в сім’ї громадян України.
Після внесення змін загальний обсяг фінансування не зміниться. Реалізація Програми дасть можливість збільшити відсоток охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

16 липня 2026 р.
Команда Київського хабу проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» продовжує зустрічі батьківського клубу, створюючи безпечний простір, де жінки можуть не лише отримати нові знання, а й знайти підтримку, якої так часто бракує у щоденному житті.

15 липня 2026 р.
ГО ЖКУ продовжує серію онлайн тренінгів у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III», який впроваджується у співпраці та за підтримки ЕРІКС Development Partner та RadioAid (Швеція).

2 липня 2026 р.
Літо в самому розпалі, і якщо ти шукаєш ще одну цікаву активність, яка допоможе провести час із користю та знайти нових друзів - запрошую тебе до нашого онлайн психологічного клубу для підлітків!