
ізнавайтеся, ви любите приємні сюрпризи? А команда проєкту "Освіта у надзвичайних ситуаціях" любить їх робити!
Автор: Жіночий консорціум України
Зізнавайтеся, ви любите приємні сюрпризи? А команда проєкту "Освіта у надзвичайних ситуаціях" любить їх робити! Сьогодні із самого ранку ми розвозимо по школах Чернігівської області ноутбуки та гарнітуру до них. Найбільша інтрига: педагоги знають, що ми приїдемо, але не знають, що ми привеземо. Нова комп'ютерна техніка зробить навчальний процес і для учнів, і для педагогів якіснішим і доступнішим. Доставка приємних сюрпризів триватиме ще кілька днів. Усі деталі з цифрами і назвами повідомимо найближчим часом. Сьогодні у чотири школи розвезли 41 ноутбук.

17 червня 2026 р.
Днями наш «Простір резильєнтності» відсвяткував своє триріччя! 🥳 Три роки підтримки, тепла, спільних перемог та, та найголовніше – створення спільноти, де кожен відчуває себе «своїм»! 🫶

16 червня 2026 р.
На жаль, реалії нашого часу змушують українських дітей навчатися у підземних школах. Це виклик, до якого неможливо звикнути. Але команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» переконана: творче навчання і дружба – це те, що дарує дитинству барви навіть у найтемніші часи.

15 червня 2026 р.
Відкритий тендер з організації проведення літньої школи (проживання, харчування) продовжено.