
З 1 січня 2025 року ГО ЖКУ реалізує проєкт ERIKS-630504 «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III», який впроваджується ГО ЖКУ у співпраці та за підтримки ЕРІКС Development Partner та RadioAid (Швеція). В рамках даного проєкту ГО ЖКУ заплановано вибір постачальнка для підписання Рамкової угода на постачання продуктів харчування для ГО Жіночий Консорціум України в рамках проекту.
Автор: Жіночий консорціум України
Відкритий тендер на постачання продуктів харчування
І. Дата оголошення: 06 жовтня 2025 року
ІІ. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: 13 жовтня 2025 року
ІІІ. Контекст
ГО ЖКУ є всеукраїнською неурядовою організацією, яка створена жіночими громадськими організаціями у 2001 році для забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, благополуччя дітей, вирішення актуальних проблем у сфері гендерної рівності, реалізації прав дитини, через адвокатування та ефективну співпрацю з державними та недержавними організаціями, а також широке залучення місцевих громад та інституцій.
З 1 січня 2025 року ГО ЖКУ реалізує проєкт ERIKS-630504 «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III», який впроваджується ГО ЖКУ у співпраці та за підтримки ЕРІКС Development Partner та RadioAid (Швеція).
В рамках даного проєкту ГО ЖКУ заплановано вибір постачальнка для підписання Рамкової угода на постачання продуктів харчування для ГО Жіночий Консорціум України в рамках проекту.
IV. Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг:
ЗГІДНО ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРІ ЗАПИТУ ОФЕРТ:
V. Вимоги до підрядника
3. Наявність необхідних якісних товарів термін придатності не менше 6 місяців від дати поставки.
VI. Умови роботи та оплати
VII. Перелік документів, які необхідно подати:
Для участі в тендері просимо надати:
1. Підписану цінову пропозицію за формою у додатку
2. Свідоцтво реєстрації ФОП/юридичної особи
3. Виписка з ЄР
VIII. Термін подання документів:
Просимо надіслати Вашу пропозицію з відповідними додатками зазначеними у пункті VII. не пізніше 10:00, 13 жовтня 2025 року на електронну адресу meal@wcu-network.org.ua
IX. Контактна інформація:
Щодо питань тендерної процедури звертайтеся, будь ласка, до: Дзюби Андрія meal@wcu-network.org.ua
Увага! Інформація про очікувану вартість послуг не може обговорюватися до закінчення тендеру.

16 червня 2026 р.
На жаль, реалії нашого часу змушують українських дітей навчатися у підземних школах. Це виклик, до якого неможливо звикнути. Але команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» переконана: творче навчання і дружба – це те, що дарує дитинству барви навіть у найтемніші часи.

15 червня 2026 р.
Відкритий тендер з організації проведення літньої школи (проживання, харчування) продовжено.

10 червня 2026 р.
Учасники зможуть відпрацювати чіткий алгоритм дій, який дорослий може застосувати в перші 15-30 хвилин після емоційного вибуху для відновлення контакту з дитиною та сформують путівник «Фраз-помічників» для відновлення безпеки в родині.