На сьогодні у Краматорську перебуває тільки 1 дитина, яка знаходиться у реанімації. Про це на брифінгу повідомив радник міністра МВС Зорян Шкіряк, передає «УНН».
Автор: Вголос
На сьогодні у Краматорську перебуває тільки 1 дитина, яка знаходиться у реанімації.
Про це на брифінгу повідомив радник міністра МВС Зорян Шкіряк, передає «УНН».
За його словами, 33 дитини із 34 вивезено з Краматорська. На сьогодні у місті перебуває тільки 1 дитина, яка знаходиться у реанімації.
«Сьогодні о 14.10 за київським часом з Краматорська було вивезено останню дитину з дитячого будинку «Антошка». Діти доставлені у Харків та знаходяться під наглядом лікарів», – зазначив З.Шкіряк.
За його словами, у Краматорську залишилась тільки одна дитина, яка перебуває у важкому стані у реанімації.
«Спецоперація проходила в закритому режимі. До того моменту, поки остання дитина не потрапила до нас, ми не мали права говорити про це», – додав Шкіряк.

23 липня 2026 р.
Чому одна дитина постійно ображається, що брата чи сестру люблять більше? Чи справді все потрібно ділити порівну? І як реагувати на дитячі сварки так, щоб вони не перетворювалися на довічну образу? Саме про це говорили учасники онлайн тренінгу «Сіблінгові війни у кризові часи: як збалансувати дитячу конкуренцію та захистити право кожної дитини на батьківський ресурс», який у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» провела психотерапевтка Тетяна Пашко.

23 липня 2026 р.
Літня школа «Лабораторія впливу "Child Rights Makers"», що діє у межах проєкту «Зміцнення громадянського суспільства для забезпечення прав дітей», триває. І кожен день тут наповнений новими знайомствами, відкриттями, дискусіями та спільною роботою. Вони малюють, сперичаються, працююють в командах, говорять про права дітей, булінг, власний досвід і майбутні зміни.

22 липня 2026 р.
Вісім команд із різних регіонів України, десятки дітей, педагоги й ментори зібралися на Літній школі «Лабораторія впливу "Child Rights Makers"», щоб зробити перший крок до великої спільної справи – дослідження того, як в Україні реалізуються права дитини.