Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У школах планують ввести обов'язкові курси медіаграмотності

Міністерство культури й інформаційної політики планує ввести у школах обов'язкові курси медіаграмотності.

Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на брифінгу «Щодо ролі ЗМІ в інформаційній протидії РФ».

За словами Олександра Ткаченка, зараз курси з медіаграмотності є десь у 10% шкіл.

«І ми дуже розраховуємо, що такі курси будуть охоплювати якомога більше верств населення. Тому що привчатися до медіаграмотності потрібно змалечку. Як змалечку ми навчили дітей чистити зуби, так само можна навчити, як двома кліками мишки перевірити ту чи іншу історію перед тим, як її перепощувати», – наголосив Олександр Ткаченко.

Також він нагадав, що на сайті національного проєкту з медіаграмотності Міністерства культури й інформаційної політики «Фільтр» можна отримати будь-яку інформацію про такі курси, а також ознайомитися з розробленими підручниками для шкіл і вишів.


Джерело: osvita.ua 16 лютого 2022


Тегиправа дитини,   освіта,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.